O NAS

SALA BANKIETOWA I RESTAURACJA MARGET -
ORGANIZACJA WESEL I IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Sala bankietowa „Marget” znajduje się w Lubomierzu. Organizujemy rozmaite imprezy okolicznościowe takie jak wesela, komunie, przyjęcia urodzinowe. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sprawia, że przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne czy też przyjęcie urodzinowe lub rocznicowe organizowane są przez nas z najwyższą starannością i fachowością. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, znakomitą kuchnię oraz perfekcyjną organizację każdej imprezy od początku do końca. Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zapoznać Państwa z nasza dotychczasową historią.

 

POCZĄTKI

Sala Bankietowa Marget powstałan

 

Sala bankietowa
Sala bankietowa Lubomierz Jelenia Góra

JAK PRACUJEMY

Do każdego przedsięwzięcia przygotowujemy się z najwyższą starannością. Wszystkie przyjęcia i  imprezy, które organizujemy, traktujemy indywidualnie. Od początku do końca wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Tam, gdzie tylko możemy, służymy naszą fachową radą oraz doświadczeniem. Ponieważ przygotowanie przyjęcia weselnego czy komunijnego to duży stres dla wielu ludzi, stawiamy sobie za cel zrobić wszystko, żeby nasi Klienci mogli skupić się tylko na celebrowaniu ważnego dla siebie wydarzenia.

DLACZEGO WARTO Z NAMI?

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Kiedy organizujemy przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne czy imprezę urodzinową, skupiamy się na tym, żeby nasi Klienci nie musieli poświęcać wiele swojego czasu na przygotowania. Nasz profesjonalizm oraz sprawność działania wynikające z wieloletniego doświadczenia wydatnie nam w tym pomagają. Sala bankietowa i restauracja Marget to pewny wybór zapewniający wysoki poziom usługi i zadowolenie z efektów wspólnej pracy.

 

Imprezy okolicznościowe, przyjęcia,organizacja urodzin Jelenia Góra, Lubomierz. Sala bankietowa

NASZE LICZBY

zorganizowanyh wesel

obsłużonych gości

imprez z naszym cateringiem

komunii i przyjęć urodzinowych

MANAGEMENT

MARIUSZ WAROWY

Przyjęcia weselne Lubomierz,sala weselna Jelenia Góra

MENADŻER

Jestem doświadczonym kucharzem i menadżerem. Gotowania to moja pasja. regularnie biorę udział w rozmaitych szkoleniach i kursach, które pozwalają  mi doskonalić swój warsztat. Nabyte umiejętności zawsze wykorzystuję w organizacji imprez. Wiedza oraz inspiracje pozwalają i na regularne eksperymentowanie z menu, które oferuję swoim gościom.

Prywatnie interesuję się sportem oraz muzyką. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną. Rower, wycieczki, spacery to formy aktywności, które pozwalają mi odpocząć, poświęcić czas najbliższym oraz poszukać inspiracji do kolejnych kulinarnych i organizacyjnych przedsięwzięć. 

SZKOLENIA I INSPIRACJE

Udział w szkoleniach ze sztuki kucharskiej organizowanych przez mistrzów w swoim fachu to dla mnie ogromna radość oraz szansa na podnoszenie kwalifikacji. Każde szkolenia to dla mnie solidna porcja nowej wiedzy oraz inspiracji, którą potem pożytkują w swojej pracy tak, żeby goście uczestniczący w organizowanych przez nas imprezach byli w pełni zadowoleni z zapewnianego przez nas menu.

 

Chcesz zorganizować imprezę z obsługą na najwyższym poziomie? Zapraszamy do kontaktu!

Możesz do nas zadzwonić już teraz: 601 180 455

Mówią o nas

POLUB NAS NA FACEBOOKU

NAPISZ DO NAS

Sala weselna, organizacja wesel Lubomierz Jelenia Góra
  • 601 180 455
  • info(at)marget.com.pl
  • ul. Wietora 2, 59 - 623 Lubomierz

STRONY