PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

Przyjęcia komunijne Jelenia Góra, Lubomierz

Sala bankietowa „Marget” znajduje się w Lubomierzu. Organizujemy rozmaite imprezy okolicznościowe takie jak wesela, komunie, przyjęcia urodzinowe. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sprawia, że przyjęcie komunijne organizowane jest przez nas z najwyższą starannością i fachowością. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, znakomitą kuchnię oraz perfekcyjną organizację każdej imprezy od początku do końca. Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy ugościć Państwa w naszej sali bankietowej i zorganizować dla Was przyjęcie komunijne, które zapadnie w pamięć Waszą i Waszego dziecka. Zapraszamy do kontaktu!

 

NASZA SALA

Sala bankietowa „Marget” jest pomieszczeniem klimatyzowanym. Może pomieścić 150 osób i  jest wyposażona we wszystkie media. Posiadamy również nowoczesne zaplecze sanitarne oraz profesjonalne zaplecze kuchenne. W ramach naszych usług oferujemy obsługę na najwyższym poziomie. Nasi goście mogą korzystać z dostępnego przed salą parkingu.

Sala weselna do galerii 2
Sala weselna Lubomierz

NASZE MENU

Przyjęcia komunijne wymagają przygotowania specjalnego menu. Na każdą tego typu okazję przygotowujemy starannie opracowane menu, które opracowujemy w porozumieniu z naszym Klientami.

KOSZT PRZYJĘCIA KOMUNIJNEGO

Koszt organizacji przyjęcia komunijnego w Sali Bankietowej Marget ustalamy indywidualnie. Koszt uzależniony jest od ilości gości oraz od wymagań dotyczących menu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nr.telefonu: 601 180 455
Email: info(at)marget.com.pl
Adres: Wietora 2, 59 - 623 Lubomierz

POLUB NAS NA FACEBOOKU

NAPISZ DO NAS

Sala weselna, organizacja wesel Lubomierz Jelenia Góra
  • 601 180 455
  • info(at)marget.com.pl
  • ul. Wietora 2, 59 - 623 Lubomierz

STRONY